|

II miejsce w Turniej Mazovia Cup Piłki Ręcznej Dziewcząt

21 stycznia 2022 r. w hali sportowej naszej szkoły odbył się Turniej Mazovia Cup Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych. Spośród sześciu drużyn biorących udział w zawodach, drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła II miejsce. Nasze dziewczyny w drodze po zwycięstwo pokonały Milanówek (14:1), Brwinów (12:3), Szkołę KIK (7:3). Uległy jedynie Dziewczynom ze Szkoły Podstawowej w Ruściu (szkoła sportowa).

Gratulujemy naszej wspaniałej drużynie:

Dorocie Gorzelak

Julicie Jackiewicz

Antoninie Konopce

Oliwii Krutkowskiej

Natalii Kunce

Natalii Psui

Marcie Rybnik

Julii Szary

Lenie Świrskiej

Kalinie Troszkiewicz-Krzyczkowskiej

Oliwii Zarębie

Serdecznie dziękujemy również p. Agacie Lewandowskiej, która trenowała i przygotowywała drużynę do tych zawodów.