Czy znasz swojego nauczyciela?

Z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu „Czy znasz swojego nauczyciela?”. Celem konkursu było rozpoznanie nauczycieli na zdjęciach z czasów, gdy oni sami byli uczniami, zasiadającymi w szkolnych ławkach. Zabawa cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród społeczności szkolnej, przyczyniając się do integracji uczniów oraz lepszego poznania grona pedagogicznego. 

Najlepszą umiejętnością rozpoznawania nauczycieli po zdjęciach wykazali się uczniowie: 

I miejsce

Aniela Jasińska kl. IV b 
Antonii Przyborowski kl. IV b 

II miejsce

Jan Jeśmianowicz kl. IV b 
Helena Raczyńska kl. IV b 

III miejsce

Zofia Kolenda kl. VI a

Zwycięzcom gratulujemy  

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie w zabawę 🙂