Bal karnawałowy klas 1-3

Oj działo się, działo … . Była zabawa, było głośno i radośnie. Uśmiechy, tańce, zabawa- tego jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, nie zabrakło. Na naszych uczniów czekała pięknie ustrojona sala gimnastyczna, którą przygotowała Rada Rodziców.
W bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją był występ zespołu „Janusz Prusinowski Kompania”. Zespół wystąpił w składzie: Janusz Prusinowski, Gabriel Prusinowski, Piotr Piszczatowski i Michał Żak. Podczas występu dzieci usłyszały: cymbały, harmonię, skrzypce, saksofon sopranowy, baraban, okarynę i basy. Przy tej wspaniałej muzyce uczniowie bawili się znakomicie. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Za pomoc oraz doskonałą oprawę muzyczną dziękujemy również panu Pawłowi Siechowiczowi.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!